Gözdem Başarır

Diyetlif Kurucu Diyetisyeninden mesajınız var!

 

Gelecek güzel günlere. Bugünden.


Lütfen bizi sağlığınızla yakından ilgilenen bir dost olarak kabul edin. Bugün artık sürekli gelişen dünya çapında sağlık bilgisi ve değişen yaşam şartları yüzünden bireysel olarak yeni yaklaşımları çok takip edemiyoruz. İşte bu noktada yanınızda sizin için bu gelişmeleri sağlık otoritelerinden ve güvenilir kaynaklardan yakından takip eden Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı Diyetlif var.


İlk randevu sizi ve yaşamınızı tanımamız için olmazsa olmaz. Biz Diyetlif’te tamamıyla kişiye özel terzi işi beslenme programları yaratırız, bu yüzden ölçülerinizi tam almamız gerekiyor. Yalnızca hayatınızı değil bilimsel verileri de göz önünde bulundurmamız şart, bu yüzden başvuracağınız uzmandan çeşitli tetkik ve tahlilleri yapmasını mutlaka istiyoruz. Unutmayın, sizin katkınızla sizin için hazırlayacağımız her programın %100 dönüşü yine sizin sağlığınız üzerine olacaktır; o nedenle Diyetlif’te ezbere ‘diyet listesi’ yazılmaz, yazılması teklif dahi edilemez.


Söz veriyoruz, sağlıklı yaşam yolculuğunuzda asla yalnız yürümeyeceksiniz. Beslenme programınızın uygulanması süresince bizimle her şeyi paylaşmanızı önemle rica ediyoruz (hatta zaman zaman kaçamaklarınız olabilir, özellikle de onları :) Sağlıklı yaşam yolculuğu uzun bir süreçtir, bu süreçte motivasyonunuz azalabilir, bazen vazgeçmek istersiniz, hatta vazgeçebilirsiniz bile. Önemli olan kaldığımız yerden tekrar devam etmektir. Lütfen ne olursa olsun çekinmeyin, biz danışanına kızan diyetisyenlerden değiliz; çünkü Diyetlif sizin en iyi yol arkadaşınızdır.


Sağlıklı yaşam yolculuğunuzda etkili ve kalıcı sonuçlar için bize güvenin, size karşı asla mahcup olmayacağız. Sizin için daha iyi ne yapabiliriz öneriniz varsa Mutlu Danışan Merkezi [email protected] adresine bildirebilirsiniz, kurumsal hizmet yetkilimiz çözüm için size en kısa sürede ulaşacaktır.


Bizimle birlikte çıkacağınız bu yolculuk zarfında yaşamınızda Diyetlif’e yer ayırmanın ne kadar olumlu olduğunu göreceğiniz konusunda hemfikiriz.


Çünkü biz Diyetlif’te önce şuna inanırız:

HAYAT DEĞERLİDİR.
DİYETLİF KALİTELİ YAŞAM İÇİN SAĞLIK ÜRETİR.Sağlıklı ve zinde günler dilerim,Kurucu Diyetisyen
Hacettepe Üniversitesi, 2006