Kısaca

Diyetlif, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu Gözdem Başarır tarafından 2008 yılında Bursa’da kuruldu. Türkiye’de kurumsal sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı alanında hizmet veren öncü kuruluşuz. İşimiz gücümüz, varoluş nedenimiz insanlara kaliteli ve uzun yaşam şansı sunmak.

Misyonumuz

Sağlıklı ve kaliteli yaşamın herkesin vazgeçilmez hakkı olduğuna inanıyoruz. Diyetlif ailesi olarak her yeni güne uyandığımızda o gün daha çok insana daha fazla kaliteli yaşam sunabilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Öngörülebilir ve önlenebilir hastalıklara hiç kimse yenik düşmesin, herkes düşlediği gibi olabilsin. Bu amaçla “Türkiye’nin Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı” olmak istiyoruz. Danışanlarımıza hastanelerin yolunu unutturmak istiyoruz.

İlkelerimiz

İnsan odaklılık, bilimi yol gösterici kabul etmek, akılcılık, yenilikçilik, yaşama kalite kazandırma, hataya sıfır tolerans, geleceğe değer katma.

Kriterlerimiz

Başarıya ulaşan danışanlarımız, danışan memnuniyeti ve tatmini, herkese ve her bütçeye ulaşabilir sağlıklı yaşam çözümleri, Diyetlif ailesine kattığımız değer, topluma kattığımız değer.

Kurumsal Hizmet Kapsamlarımız

Kuruluşlar için sağlıklı yaşam danışmanlığı, sağlık kuruluşları için inhouse diyetisyenlik hizmetleri, restoran catering ve mutfak firmaları için menü danışmanlığı.

• Hızlı Bakış •

25.09.2008
Kuruluş

3
Bireysel Hizmet Sunulan Merkez

7000+
Hizmet Verilen Danışan Sayısı

32
Beslenme Programı Türü

Hedef
Türkiye’nin Sağlıklı Yaşam ve
Beslenme Uzmanı

* Temmuz 2015 verilerine göre