Bursa’da diyetisyen uzmanlarımızla sağlıklı diyet programları için Diyetlif

Bursa’da uzman diyetisyen ekibimizle 2008 yılından bugüne hizmet veriyoruz. Tamamıyla kişiye özel, bilimi ve sağlığı esas alan, sonuca ulaştıran beslenme programlarıyla sağlıklı yaşam ve beslenme uzmanlığı sağlıyoruz. Kolay ve hızlı kilo vermek vaadiyle yola çıkan, 1 ayda 10 kilo verdiren ancak sağlığınızla oynayan ve kalıcılığı olmayan yöntemlerin aksine Diyetlif’in sağlıklı zayıflama ve diyet programlarıyla hedeflediğiniz kiloya ulaşın. Diyetlif’in Bursa’da diyetisyenlik hizmetleri yalnızca kilo vermek ve formda kalmak ile sınırlı değil; diyabette beslenme, kanserde beslenme, hamilelikte beslenme, yüksek tansiyonda beslenme, kolesterolde beslenme gibi ihtisas isteyen alanlarda da uzmanlık sunuyoruz. Diyetlif’te kişiye özel diyet programları sunmakla kalmayıp, kurumsal yaklaşımımızla sağlıklı yaşam yolculuğunuzda yol arkadaşlığı ediyoruz. Unutmayın, kiloyla ilgili her şeyi denediyseniz Diyetlif’i denemediniz demektir.

 

Diyet Programları

 

Kilo vermek, kilo almak, formda kalmak gibi estetik diyet programlarımızın yanı sıra Bursa’da uzman diyetisyen ekibimizle sağlığınıza bir an evvel kavuşmanız için hastalıklarda beslenme danışmanlığı sunuyoruz. Hastalıklarda tedaviye yardımcı beslenme programlarımızı inceleyin. Diyabette beslenme, kanserde beslenme, kalp-damar hastalıklarında beslenme, yüksek kolesterolde beslenme, çölyakta beslenme gibi birçok özel alanda Bursa’da uzman diyetisyenlerimizle hizmetinizdeyiz. Ayrıca gebelikte beslenme, menopozda beslenme, polikistik over sendromunda beslenme gibi kadınlara özel sağlık durumlarında da diyet programlarımızla yanınızdayız.


 

Nasıl Çalışırız

 

Diyetlif’te kişiye özel diyet programları hazırlanır. Bursa’da uzman diyetisyen ekibimizle diyet programınızı oluşturabilmek için sizi, yaşamınızı ve beslenme alışkanlıklarınızı inceleriz. Diyetlif’te hazırladığımız her bir beslenme programı kişiye özeldir. Evde, işte, okulda, nerede olursanız olun sizi ve yaşamınızın gerçeklerini temel alan, kolaylıkla uygulayabileceğiniz, adeta terzi işi, bir beslenme programı oluştururuz. Peki, Diyetlif’te nasıl çalışırız? Bizimle geçireceğiniz ilk seansta önce vücut kompozisyonunuz ölçümlenir, beslenme alışkanlıklarınızı inceleyen ve sorunun nerede olduğunu saptayan bir anket düzenlenir. Sonrasında da sağlığınızı riske atmamak ve daha bilimsel bir program hazırlayabilmek adına sizi mevcut ve muhtemel rahatsızlıklarınızı değerlendirebilmesi için sağlık uzmanınıza yönlendirir ve sonuçları talep ederiz.


 

Uzmanlarımız

 

Bursa’da uzman diyetisyen ekibimizle sağlığınızın kurumsal bir dostu var; Diyetlif. Özel ihtisas alanlarında da hizmet sunan beslenme ve diyet uzmanlarımız tamamen Diyetlif kalitesi ve etik değerleriyle sağlığınıza olumlu katkı sağlamak için tüm enerjileriyle çalışırlar. Bilimi esas alan, insan odaklı ve hayata kalite katmayı hedefleyen diyet uzmanlarımız, üniversitelerdeki eğitimlerinin ardından Diyetlif bünyesinde de değişen global sağlık bilgisi çerçevesinde sürdürülebilir eğitimlerini devam ettirmektedirler. Sağlık ve beslenme dünyasında en son gelişmeler yakından takip edilir, ulusal ve uluslararası kaynaklara erişim sağlanarak sizin için her zaman en iyisini en güzelini sunmaya tüm gücümüzle çalışırız.