Online Diyet

Online diyetin kolayı Diyetlif’te

Diyetlif ile hemen tanışın, sağlıklı yaşama başlayın.
Üstelik herhangi bir taahhüt altına girmek zorunda değilsiniz.
Online diyet ücretini aylık değil, seanslar halinde öderseniz.

Hemen iletişime geçin

NORMALE DÖNDÜĞÜMÜZDEN EMİN MİSİNİZ?

Sağlığınızı riske atmaya değer mi?

2019 yılı sonunda başlayan COVID-19 Koronavirüs salgını halen daha ülkemizi etkilemeye devam ediyor.


T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sunulan Türkiye Günlük Koronavirüs verilerini inceleyerek riskin hala var olduğunu görebilirsiniz.

ONLINE KİŞİYE ÖZEL DİYET

12 yıllık tecrübesiyle Diyetlif, size özel online diyet sürecinizde yanınızda.

Online diyet, Diyetlif’e geldiğinizde aldığınız diyetisyen hizmet deneyiminin aynısını online diyetisyen ile Diyetlif Online Diyet’te de yaşarsınız.


Online diyet, Diyetlif diyetisyenleriyle fiziksel olarak aynı ortamda yüz yüze gerçekleşen diyetisyen seanslarının aynısı olarak yine Diyetlif diyetisyenleriyle yüz yüze görüntülü görüşme uygulamaları üzerinden uzaktan gerçekleştirilmesidir.

ONLINE DİYET NASIL İŞLİYOR?

Aklınıza takılan tüm sorular

İlk seans

İlk seansımızda diyetisyenlerimiz sizin yaşam dinamiklerinizi ve beslenme alışkanlıklarınızı ölçümleyen bir danışan anketi uyguluyor.

01

2. seanstan önce

İlk seansın sonunda sizden iki şey istiyoruz. Birincisi diyetisyeninizin yönlendirdiği bir doktordan mevcut ve muhtemel hastalıklarınıza ve sağlık durumunuza ilişkin görüşlerini talep ediyoruz. İkincisi ise mevcut beslenme düzeninizi ölçümlemek amacıyla sizden Besin Tüketim Raporu doldurmanızı istiyoruz.

02

Ölçümler

İlk seans öncesi dahil olmak üzere her hafta -her seferinde aynı cihaz/alet olmak koşuluyla- tartıyla tartılmanızı ve ölçüm sonuçlarını bize bildirmenizi istiyoruz. 

03

2. seans ve sonrası

İkinci seansta daha önce sizden toplanan tüm veriler çerçevesinde kişiye özel online diyet listeniz oluşturuluyor. İzleyen seanslarda da size özel oluşturulmuş online beslenme ve diyet programınız devam ediyor.

04

Anlık Destek

Sağlıklı yaşam yolculuğunuzda en iyi yol arkadaşınız Diyetlif. Hem de her an.


Online diyet seanslarınız haricinde başta WhatsApp, SMS ve arama olmak üzere diyetisyeninize aklınıza takılan soruları iletebiliyorsunuz.

Online diyet kimler için uygun?

Kısacası herkes için uygun. Ama özellikle aşağıdaki danışanlarımız için online diyetisyen seanslarını şiddetle tavsiye ediyoruz.


• COVID-19 Koronavirüs salgını gibi dönemlerde dışarı çıkmak ve kalabalıklara karışmak istemeyen veya sokağa çıkma kısıtı bulunan danışanlar
• Evden çalışan veya izinde olan çalışanlar
• Yurt dışında bulunan ve Türkçe konuşan diyetisyenden hizmet almak isteyenler
• Farklı illerde olan danışanlar
• Sevdiklerine diyet hizmeti/paketi hediye etmek isteyen kişiler 

ONLINE DİYET İÇİN NE GEREKLİ?

İstediğiniz cihazdan bağlanın, online diyetin kolayıyla tanışın.

Akıllı telefon

Tablet

Bilgisayar

ÖDEME YÖNTEMLERİ

MasterCard, Visa, American Express, Troy logolu kredi kartlarınızla iyzico altyapısı üzerinden 3D Secure şifre doğrulama ile hem yurt içinden hem de yurt dışından ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz ödemelerinizi hem yurt içi banka hesabımıza hem de yurt dışı banka hesabımıza havale/EFT para transferi ile yapabilirsiniz.

Hemen iletişime geçin

YARDIMCI OLALIM MI?

WhatsApp'tan yazın.

Aradığınız yanıtı bulamadınız mı? Yoksa hala online diyet için ikna olmadınız mı?


Hiç sorun değil. İster danışanımız olun, ister olmayın. Biz size yardımcı olabilmek için hattın diğer ucundayız. Bize WhatsApp'tan ulaşın.

#EvdeKal

İletişim

Diyetlif Beslenme Danışmanlığı Gıda Tur. Tic. ve San. Ltd. Şti.

WhatsApp

Bize Yazın

Adres

Fatih Sultan Mehmet Bulv. Derya Sk. No:1/3 Nilüfer Bursa

SOSYAL MEDYA & BLOG

"C_W5v4XEtaII8": { "on": "visible", "vars": { "event_name": "conversion", "send_to": ["AW-953851647/IhioCOPKgoECEP-96sYD"] } }